Впровадження «розумної» сантехніки в різні сфери повсякденного життя істотно підвищує рівень комфорту. Таким передовим нововведенням є електронний, або "розумний" унітаз.

 

Крім неймовірних, як здавалося ще недавно, плюсів використання місць регулярного відвідування, він забезпечує максимальну ступінь гігієнічності, надає можливість без зайвих рухів тіла виконати ряд важливих процедур.

 

Інноваційний тип сантехніки радикально відрізняється від традиційного обладнання. Збережене в ньому призначення звичайного унітазу доповнено численними технічними можливостями, завдяки яким сам процес догляду гранично полегшений і модернізований.

 

У перелік стандартних функцій електронних моделей входять:

 

 • Датчик присутності - cпрацьовує при зіткненні користувача з сидінням. Передає інформацію про це пристрою, автоматично запускаючи ряд корисних для життєво важливого процесу дій.
 • Система подачі води для обмивання - у розумної сантехніки кілька різних варіантів обмивання, що враховують стать і вік власників.
 • Пристрої для регулювання - проводиться зміна напору і температури, яка постачається через омиваючу насадку води.
 • Нагрівач надходить в насадку води - моделі бувають проточного або накопичувального типу.
 • Система підлаштування температури сидіння - зазвичай є кілька режимів, серед яких не складно знайти оптимальний.
 • Автоматичний змив - виробляє виведення в каналізацію по команді датчика, який реагує на необхідність утилізації вмісту.
 • Мікроліфт сидіння - забезпечує плавне опускання сидіння з кришкою або тільки кришки без шуму і участі людини.
 • Система очищення повітря - працює також по команді інфрачервоного датчика, який фіксує факт користування. Видаляє і нейтралізує неприємний запах, виробляє дезодорацію.

Крім перерахованих практично обов'язкових функцій, що є в більшості базових моделей розумних унітазів, є ще кілька систем, включених в сантехніку найвищої по комфорту категорії.

 

Подачу води звичайною, пульсуючою або коливним струменем здійснює насадка, виконана з нержавіючого сталевого сплаву, який використовується у виробництві хірургічного інструментарію. Вона не іржавіє, на поверхні не формується мінеральний осад, не розселяються бактерії. По завершенню цих дій насадка виробляє самоочищення за допомогою промивання чистою водою.

 

Висувна частина насадки легко і просто знімається для проведення заходів з очищення або для заміни. У разі виходу її з ладу, що трапляється вкрай рідко, її не важко замінити. В основному змінюють не саму насадку, а її хромований наконечник.

 

Крім цих функціональних переваг розумний унітаз дарує господарям ще масу цінних плюсів, це:

 • Економія простору - електронна сантехніка працює як традиційний унітаз і біде.
 • Ергономіка - форма чаші і сидіння досконально продумана по аспектам зручності, гарантована безпека використання.
 • Гігієнічність - ідеально гладкі поверхні виключають утворення і накопичення осаду мінерального або органічного походження. 
 • Зносостійкість - матеріали, застосовані у виготовленні сантехніки і системних пристроїв, розраховані на багаторічну експлуатацію. Зовнішні деталі виконані з акрил-стирол-акрилонітрила й дюропласта, яким не властиво з часом жовтіти.

 

Слід пам'ятати, что численні технічні системи розумного унітазу можуть працювати тільки при наявності електрики. Якщо з яких-небудь причин буде припинена подача електрики, обладнання може виконувати тільки функції звичайного унітазу.

 

Блокується подача і нагрів води, дезодорація, автоматичне керування кришкою и т.д. При відновленні подачі електроенергії їх робота відновиться, але електронний агрегат доведеться перенастроювати, тому що після актівізації він автоматично переходить на режими з найменшою витратою енергії.

 

Придбання розумного унітазу - це розумне вкладення в скарбничку власного здоров'я. Обладнання з електронним управлінням забезпечує максимальну ступінь санітарної обробки там, де вона потрібна найбільше. Істотно полегшиться проведення гігієнічних процедур, необхідних для підтримки чистоти і ідеальної свіжості.

 

logo